(ВИДЕО) ЖЕШКО НА ЈАХТАТА - Двете најубави жени во светот си ги допираа градите

Едни од најубавите жени во светот ги запалија социјалните мрежи откако Емили Ратајковски објави жешко видео од една нивна ноќна забава веднаш по завршувањето на Канскиот фестивал.

За тоа колку се опуштени двете секс бомби среде јахта говори и тоа дека Бела Хадид без никаков срам ја фаќаше Емили Ратајковски за градите додека на манекенката секако тоа и годеше, погледнете.

 

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари

Популарно