(ФОТО) Некогашниот актер што го глумеше Џејмс Бонд страсно ја бакнува својата буцкаста сопруга на Хаваи

И по 23 години заеднички живот тие каде и да се појават се олицетворение на взаемна љубов и почит.

Славниот актер Пирс Броснан заедно со неговата сопруга Кили Смит секогаш изнудуваат коментари дека изгледаат вљубено и среќно.

Двојката беше фотографирана на Хаваи по повод 64 роденден на актерот, а како уживаа погледнете на фотографиите во продолжение.

Коментари

Популарно