(ФОТО) СО НЕА ЈА ПРЕБОЛЕ АДРИЈАНА ЛИМА: Погледнете како изгледа девојката на Марко Јариќ

Поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ важи за еден од најголемите заводници меѓу спортистите. Тој беше во брак со бразилската манекенка Адријана Лима со која има две ќерки.

Пред две години љубовта меѓу нив заврши и сега Марко има нова девојка. Нормално, повторно е манекенка и се вика Душица Савиќ. Таа изгледа исто така прекрасно како Адријана и се надеваме дека љубовта ќе трае многу подолго.

Погледнете ја убавата Душица:

Коментари

Популарно