(ФОТО) ЅВЕРКАТА СЕ ВРАТИ: Пејачката застана пред огледалото и направи фотографија од која ќе ви се заврти паметот

Познатата пејачка Селма Бајрами одлучи да се пофали во колку добра форма е. Таа се облече во  бикини и застана пред огледалото.

Босанската 35- годишна пејачка ги покажа облините по кои мажите на Инстаграм полудеа.

Погледнете како изгледа таа денес, многу од новите пејачки можат вода да и носат.

 

#zvjerkaisback

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star) on

Коментари

Популарно