ФОТО: Ова е новото момче на Анастасија

Анастасија Ражнатовиќ никако да ја пронајде среќата во љубовта. Таа досега имаше неколку неуспешни врски кои завршуваа бурно. Се чини дека ќерката на Цеца конечно ја пронајде својата сродна душа. Српските медиуми пишуваат дека од неодамна таа е во љубовна врска соЃорге Кујиќ од Нови Сад.

Тој важи за многу популарно момче во својот град, многу е згоден и доаѓа од многу имотна фамилија. До неодамна беше во врска со старлетата Станија.

Останува да видиме дали оваа врска ќе потрае подолго.

Коментари

Популарно