ВИДЕО: Згодна Србинка ќе спие со вас, само треба да и заѕвоните на ѕончето

Ружица за српски Телеграф ексклузивно ги отвори вратите од новиот дом, но за две работи не сакала да зборува – колку станот навистина чини и како успеала да собере толку пари.

Но, она со што се пофали на лице место е умешноста за готвење, била сјајна домаќинка, а ѕирнаа и во нејзините плакари, и во прекраткиот шорц покажа како ја одржува сјајната линија која ја има.

Станот има кујна, голема дневна соба, две спални соби, купатило, тераса, а како што поранешната учесничка на „Парови“, истакна, таа самата го бирала мебелот кој се наоѓа во неа.

Коментари

Популарно