ФОТО: Сон за секоја жена- Леонардо, Орландо и Тоби на едно место

Леонардо ДиКаприо, Орландо Блум и Тоби Магур прошетаа заедно низ улиоците на Њу Јорк.Папараците ги фотографирале тројцата актери во Ист Вилиџ во Менхетен, а биле во друштво на уште неколку мажи. Со Орландо беше и неговото куче.

Ден пред тоа Леонардо е виден во друштво на Џенифер Мајер, бившата сопруга на Тоби, со која се разведоа во октомври 2016 година.
 

Коментари

Популарно