ФОТО: Јелена Спенџарска го истакна задникот во костум за капење на плажа

ТВ водителката Јелена Спенџарска пред неколку дена замина на летен одмор во Црна Гора, а друштво и прави нејзината сестра.

Водителката е една од најактивните на социјалната мрежа Инстаграм, па буквално речиси и да нема момент кој таа не го документира и објавува за следбениците. Па така, откако ги спакува куферите и се до моментот кога се распосла на плажа, Јелена го покажа секој поминат миг, за нели Инстаграм семејството да знае што точно прави …

Коментари

Популарно