ФОТО: Анастасија се анесе и покажа премногу

Додека се подготвувала за убав вечерен помин, Анастасија Буџиќ сними неколку провокативни слики.Членката на групата „Моделс“, Анастасија Будиќ, постираше на својот Инстаграм профил, неколку слики од Ибица, а најголемото внимание привлече селфито на кое некогашната учесничка на „Фарма“, покажа и повеќе од што требаше.

Оскудно облечена и без градник, Анастасија се подготви за убав провод

Коментари

Популарно