ФОТО: Министерот за култура, Роберт Алаѓозовски потполно гол во списание

На социјалните мрежи се појави скандалозна фотографија на новиот министер за култура во  владата на Зоран Заев, Роберт Алаѓозовски, објави порталот Журнал.нет.

Според информациите, фотографијата на која министерот Алаѓозовски е пиштол гол и на која се гледаат неговите интимни делови е објавена пред околу петнаесеттина години во 62-риот број на списанието „Маргина“.

Коментари

Популарно