ФОТО: Кардашијан се соблече потполно гола и се качи на...

Најпознатата старлета и џетсетерка во светот, Ким Кардашијан повторно се разголе.

Кога сите помислија дека Ким Кардашијан и дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво.

Нејзината фотографија во стилот на Џејн од Тарзан, за 10 часа собрала повеќе од милион лајкови.

Коментари

Популарно