(ВИДЕО) Јелена Карлеуша им покажа среден прст на папараците

Јелена Карлеуша веќе некое време води борба со килограмите, салото и целулитот, но и покрај вишокот таа не престанува да носи провокативни стајлинзи.

За снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, пејачката се појави во мини здолниште и палто во ист дезен.

Кусото здолниште ги откри нозете на Јелена како и вишокот килограми.

Нервозната пејачка им покажа среден прст на папараците кои ја чекаа пред студиото како револт за новинарите кои ја нарекуваат дебела.

Коментари

Популарно