(ВИДЕО) Славниот фудбалер Мауро Икарди во јавност ја понижи својата сопруга

Фудбалерот и капитен на Интер, Мауро Икарди, ако судиме според видеото кое стана вирално на интернет, во најмала рака е маж со хирови.

Со своето непримерно однесување кон сопругата во јавност, Икарди предизвика голем негативен публицитет. Јавноста едноставно не може да поверува како фудбалерот се однесува кон својата жена пред други луѓе.

Икарди и Ванда беа на еден јавен настан кога фраерот ладнокрвно ја одби прегратката од својата сопруга која насмевната се обиде да го гушне.

Инаку, тие двајца пред неколку години се најдоа во центарот на љубовен скандал кога Икарди буквално му ја украде Ванда на својот некогашен најдобар пријател Макси Лопез, додека заедно играа во Сампдорија, а Ванда беше девојка на Лопез.

Коментари

Популарно