(ФОТО) Внуката на Зоран Заев се слика со најдобриот тенисер во светот во Монте Карло

Внуката на Зоран Заев моментално е во Монте Карло.

Таму се сретна со тенисерот Новак Ѓоковиќ.  Фотката ја сподели на Инстаграм.

 

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Коментари

Популарно