(ФОТО/ВИДЕО) Како лебед: Цеца во свила и пердуви ги воодушеви своите обожаватели!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги израдува своите обожаватели на профилот на Инстаграм со провокативна фотографија и ВИДЕО додека се шминка.

Имено, Цеца се појави во бела свилена наметка со пердуви, а судејќи според коментарите следбениците беа и повеќе од воодушевени.

 

Radno i paradno!😂❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Коментари

Популарно