ФОТО: Некогаш имаше најбујни гради на македонската естрада, а денска е уште пожешка

Доколку ја пратите македонската фолк музика, тогаш сигурно ја паметите Саманта Милошевиќ, која до пред некоја година беша активна на музичката сцена.

Важеше за една од пејачките со најголеми гради, но и една од најхрабрите кога стануваше збор да го истакне својот сексапил.

Денес таа изгледа уште посекси од тоа што беше, а доста е активна и на социјалните мрежи каде постојано објавува секси-фотографии.

Погледнете дел од нив:

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

 

A post shared by Lidija Milosevic (@lidijasamanta) on

Коментари

Популарно