(ВИДЕО) Карлеуша блеска како Лас Вегас: Закопчана до грло, а сепак ги воодушеви фановите!

Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува и воодушевува своите фанови со разни комбинации.

Имано, познато е дека стајлингот на Јелена го копираа и многу холивудски убавици, а како и да не го прават тоа кога пејачката  од секогаш била и понаква и иновативна.

Карлеуша со најновата објава на Инстаграм го запали интернетот во сјаен провиден комблизон.

Не се сомневаме дека таков стајлинг ќе видиме на некоја позната убавица.

Коментари

Популарно