(ВИДЕО) Георгина со секси видео им го сврти умот на мажите

Георгина Родригез не е заслужно животен патник на Кристиано Роналдо, човекот кој може да ја има секоја девојка која ќе ја посака, но ја одбра баш неа.

Георгина пред само два месеца роди ќерка и тоа е првото дете на Роналдо за кое се знае која му е мајка, но без оглед на тоа, таа денеска изгледа соврешено.

На социјалните мрежи објави видео на кое се гледа како напорно работи за да биде во топ форма, а во тоа успеа многу побрзо од очекуваното. Со оглед на тоа што сега има милион следбеници, пристигнаа и бројни коментари за поддршка.

Погледнете и сами:

Коментари

Популарно