(ВИДЕО) Згодната Емили Рајтаковски

Емили Ратајковски (24) не е ниту најмалку срамежлива, а со своите обожаватели на својот Instagram профил таа постојано споделува фотографии на кои што ги потенцира своите атрибути и виткото тело.

На најновиот клип во кој Емили позира без никаква гардероба , ги воодушеви своите 3 милиони Instagram пријатели.

Погледнете :

 

NYC NYE

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

Moms taking videos, watch out 🎄

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

On film in paradise by @megatronison

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари

Популарно