(ФОТО) Станија како порно ѕведа

Работа на секоја старлета е да го привлекува вниманието на публиката со своето жешко тело. Токму затоа, Станија Добројевиќ својот Инстаграм профил постојано го полни со жешки фотографии. Сепак деновиве како да сака да ги помести своите граници.

Постојано позира во танга, без разлика дали на плажа или во нејзиниот дом.

Нејзиниот најсилен атрибут сигурно и вас ќе ве остави без здив.

Коментари

Популарно