Карлеуша: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

Контроверзната српска пејачка, Јелена Карлеуша, иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер.

Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

- Кумот на цеца легија го киднапираше Стефан, напиша таа.

Инаку, познато е дека Карлеуша е пријателка со Брена и е дел од Ѕвездите на Гранд, но засега Брена се нема огласено по овој твит.

Коментари

Популарно