ВИДЕО: Рада Манојловиќ како жешка Амазонка

Српската пејачка Рада Манојловиќ сними нов спот, за кој доби позитивни критики од српските медиуми. Таа на Инстаграм ја објави највата на новото видео за песната “Животот на Месечината”. Според пишувањата, се очекува спотот да биде особено популарен во регионот.

Коментари

Популарно