ФОТО: Сања Кужет го покажа задникот во прозирен фустан

Водителката na „Ѕвездите на Гранд“,  Сања Кужет важи за една од најубавите дами на српската сцена, а нејзините атрактивни изданија секоја недела ги оставаат гледачите на малите екрани и нејзините фанови без здив.

Во последната емисија на Ѕвездите на Гранд, таа ги засени сите со своето прекрасно издание. На себе имаше долг црн  фустан со длабоко деколте, но кога се завртила сите занемиле.

Имено, фустанот бил потполно проѕирен, а и многумина се запрашаа дали водителката носи долна облека.

Погледнете и самите.

Коментари

Популарно