(ФОТО) Елизабет Харли со полу-топлес фотографија

Британската глумица Елизабет Харли веќе има голема продукција на слики во костими за капење...

На нејзиниот профил на Instagram може да се пронајдат различни разголени и провокативни фотографии, но со последната објава недвосмислено покажала дека нема намера да остари. Таа блеска дури и на 52 годишна возраст.

 

Handstand @elizabethhurleybeach 😘😘😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Коментари

Популарно