ФОТО: Мелита речиси гола во кревет

Поранешната македонска водителка Мелита Ракиќевиќ не престанува да ја интригира јавноста со своите фотографии и секогаш успешно да го привлече вниманието кон себе.

Таа утрово објави фотографија во долна облека за прекрасен почеток на денот.

„Го сакам моето тело“, напиша Мелита во опис на фотографијата.

Како ви се допаѓа?

 

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

Коментари

Популарно