(ФОТО) Софија ја соблече маичката среде улица и ги покажа голите гради

Манекенката Софија Веспе не се тревожеше што многумина минувачи гледаа во нејзините голи гради, туку позираше и се сликаше во панталони без маичка.

Во прашање е манекенката Софија Веспе која на улица ги покажа своите адути. Во рамките на снимањето на рекламата, Софија меѓудругото позираше и топлес.

Коментари

Популарно