ФОТО: Вака Фатиме Фетаи го прослави роденденот!

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи, вечерва го прослави 33 роденден.

Фетаи роденденот го прослави со блиски пријатели и соработници. На забавата беа присутни Катица Јанева и Ленче Ристовска.

Коментари

Популарно