(ВИДЕО) И досега се разголуваше, ама претера: Пејачката во овој стајлинг личи на порно актерка

Американската пејачка Ники Минаж, која е позната по своите бројни провокативни изданија, овој пат успеа да се надмине себе си.

Имено, таа се појави на кошаркарски натпревар во креација што личи повеќе на стајлинг на порно актерката.

 

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Коментари

Популарно