ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Се кастрирал затоа што не и бил доволен?!!!

На снимката која се појавила на интернет, се гледа момче кое мирно стои само во маица пред колеџот Гуангдонг Пеидџенг на југоисток на Кина.


Многу студенти навалиле да го сликаат и снимат момчето кое крвавело по нозете, и кој подоцна итно е префрлен во болница.

На социјалните мрежи започнала расправа дека студентот посегнал по драстичен потег после расправата со девојката. Други тврделе дека самиот себе се кастрирал откако неименувана девојката изнела насилни коментари за неговите гениталии.

Како што пренесуваат медиумите, момчето било свесно, но нема информации за неговта моментална состојба.

Во кусо соопштение потврдено е дека сам се повредил, откако е пренесен во болница. Како што пишува "Сан", овој инцидент се случил неколку дена, откако студентката од врвот на зградата на Универзитетот се заканувала дека ќе му го отсече пенисот на својот педагог.

Коментари

Популарно