(ФОТО) Повеќе не се кријат: Ана Севиќ во ноќен живот со новото момче

Ана Севиќ пред неколку месеци се разведе од пејачот Дарко Лазиќ, а како што пренесуваат медиумите таа ужива во нова љубовна врска.

Ана Севиќ уживаше на отварање на еден нов белградски сплав, а друштво и  правеше нејзината посилна половина Даниел Недељковиќ.

Ана кога ги виде фоторепортерите се обиде да им ги „замачка“ и сама влезе на сплавот.

Подоцна кога атмосферата го достигна врвот, таа и нејзиното момче не се разделуваа, а на фотографиите се гледа дека се многу блиску.

Коментари

Популарно