ВИДЕО: Дали знае да пее - Карлеуша ја запеа „Македонско девојче“ во живо

Јелена Карлеуша  запеа во живо во студиото на 1ТВ, на снимањето на емисијата ,,Вечер со Тијана" која ќе се емитуваа оваа сабота во 20:00 часот.

Погледнете и слушнете, па проценете сами, дали Ј.К. е барбика без глас:

Коментари

Популарно