ФОТО 18+: Протекоа секс фотографии на познатиот тенисер и неговата жешка девојка

Канадскиот тенисер со црногорско потекло, Милош Раонич, е последната жртва на хакерите кои успеале да „влезат“ во телефонот на неговата девојка, прекрасната манекенка Даниела Кнудсон и оттаму да украдат и јавно објават повеќе интимни фотографии на познатата двојка.

Повеќето од фотографиите се од Даниела, има некои и додека водат сајбер-секс додека се раздвоени поради настапите на Раонич на тениските турнири, а има една на која и самиот тенисер е – пиштол гол.

Двајцата се заедно од 2015 година, а Милош поради повреда не настапува на годинешниот гренслем „Ролан Гарос“ кој е во тек.

Коментари

Популарно