ВИДЕО: Сопругата на Икарди покажа како се подготвува за секс

Додека најголемите светски фудбалски ѕвезди се подготвуваат за Светското првенство во Русија, Мауро Икарди со својата секси сопруга ужива на одмор на Сејшели.

Двојката секојдневно објавува видео и фотографии на социјалните мрежи, но Ванда Нара отиде малку подалеку.

Откако на Инстаграм објави фотографии со танга, пушти и видео од својата спална соба додека, како што напишаа некои, се подготвува за секс бидејќи е во долна облека.

Коментари

Популарно