(ФОТО) МАНЕКЕНКИТЕ МОЖАТ ВОДА ДА Ѝ НОСАТ: Велевска во бикини

Познатата пејачка Елена Велевска и ова лето има бројни настапи низ државава и странство, сепак таа наоѓа време и да се одмори.

Атрактивната пејачка на социјалните мрежи ја објави првата фотографија во бикини за ова лето, и со тоа го најави жешкото лето.

Коментари

Популарно