ВИДЕО: Оргија на мексиканските фудбалери со 30 проститутки пред СП

Фудбалерите на Мексико се најдоа во небрано пред Светското првенство (СП), затоа што целиот свет пишуваше за нивните оргии со 30 проститутки, непосредно пред заминувањето за Русија.

Сега во јавноста се појави и видео, во кое фудбалерите се заедно со голите девојки во базен. Според информациите кои ги објавија тамошните медиуми, забавата се случила по минималната победа над Шкотска.

Коментари

Популарно