(ВИДЕО) Распали со разголени гради: Честит роденден, Кејт!

Бомбастичната сексапилна заводничка Кејт Аптон, која неодамна од популарното списание за мажи Maxim беше прогласена за најсекси жена на светот, го прослави 26-от роденден, кој на Инстаграм симболично го одбележа со кратко видео на кое позира во топлес издание.

Бујната убавица роденденски наздрави со чаша во рака, а кратката снимка собра над 1,6 милиони прегледи.

Но, за манекенката која беше прогласена за најсекси жена на светот, јавноста немала отсекогаш убаво мислење. „За првата насловна страна позирав на 19 години. После тоа луѓето се расправаа дали сум дебела или не“, изјави минатата година за People.

 

Having the best birthday week 💛💛💛

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Коментари

Популарно