(ФОТО) Секси фит тело: Ќерката на Хелена Роза е вистинска бомба во бикини

Хелена Роза пред  една година по вторпат се реализираше во улогата на мајка на преслаткиот Тиан, а пак нејзината прва љубов, ќерката Кјара порасна во вистинска убавица со која може да се гордее.

Убавата наследничка на Хелена, веќе е доволно зрела млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство.

 

Bring the summer days back ☀️

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

Сонцето силно свети и грее во Нов Зеланд, а Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм.

Се соблече со секси бикини од кое ги покажа бујните атрибути пред огледалото, а за ваквото издание доби ласкави коментари од следбениците.

Заслужено нели?

 

⭐️ 𝙿𝚊𝚛𝚝 𝟸 ⭐️

A post shared by Kjapa Гоља (@kjaragolja) on

Коментари

Популарно