ФОТО: Најромантичниот дел од домот на Лила

Македонската водителка на квизот „Се или нешто“ одлучи на своите фанови да им покаже како го користи слободно време.

Уживање со кафе и нешто благо, во комбинација со добра серија очигледно е изборот на Лила Филиповска.

На фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил Лила покажа како изгледа дел од нејзиниот дом.

Коментари

Популарно