(ФОТО) Рита Ора покажа малку мрсничко крај базен во Франција

Генерално, Рита Ора важи за една од најсексапилните жени на денешницата, па поради тоа нејзините фотографии од плажа во Франција разочараа дел од нејзината армија обожаватели.

Папараците ја сликале како во костум за капење ужива покрај базен, а на фотографиите јасно се гледа дека пејачката на себе „фрлила“ неколку килограми отфазла.

Вистина е дека никогаш не важела за „слабичка“, но нејзиното тело секогаш се сметало за едно од најсексипилните. Сега ситуацијата малку се променила , но за среќа ништо драстично, па Рита и понатаму ја сметаат за атрактивна ѕвезда.

Коментари

Популарно