(ФОТО) Покажа и докажа дека и на 48 години има „челично“ тело

И покрај тропските жештини во Лос Анџелес, латино и поп дивата Џенифер Лопез во никој случај не го прескокнува вежбањето во теретана.

48-годишната пејачка распали со нова фотка на која покажува дека и понатаму поседува беспрекорни мускули и „челично“ тело.

Коментари

Популарно