ФОТО: Совшрена жена - Ќерката на Сузана Манчиќ жари и пали на Инстаграм

Ќерката на најпознатата југословенска лото девојка Сузана Манчиќ ги остави сите без зборови откако на својот Инстаграм објави сексапилни фотографии во бикини.

Теодора која тајно се омажи за бизнисмен во Лас Вегас со својот шарм и сексапилен изглед ќе ве остави без здив.Во сино минијатурно бикини покажа како навистина треба да изгледа една совршена жена,погледнете.

 

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

 

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

 

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

 

A post shared by Teodora Kunic (@teodorakunic) on

Коментари

Популарно