ВИДЕО: Згодна Французинка се соблече на трибините во Русија

Во Русија е забавно на теренот, но и на трибините. 

Во завчерашното полуфинале селекцијата на Франција стигна до победа и така се пласираше во финалето на Светското првенство, а една навивачка на трибините привлече големо внимание со начинот на прославата.

Очигледно под влијание од атмосферата, таа започна да се соблекува после прославата на победата над Белгија.

Коментари

Популарно