ФОТО: Мелита во провиден корсет на Инстаграм

Популарната поранешна воодителка Мелита ужива да провоцира на социјалните мрежи, па така и овојпат објави неколку „жешки“ фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено таа во провокативна поза, позираше во проѕирно црно боди, па фановите останаат позинати од ваквата гелтка.

Коментари

Популарно