ФОТО: Австралиската раперка покажа колку е згодна

Австралиската раперка во моментов го промовира својот нов албум "Survive the Summer" „Преживеј го летото), па најголема цел 1 е што е можно повеќе да ја има по медиумте.

Иги Азалеа е позната како дама на која разголувањето и провокативните фотографии не ѝ се страни, како и шетањето по улица во прилично чудни комбинации, кои веројатно само она може да ги разбере.

Овој пат се појавила во проѕирен фустан кој повеќе откривал отколку што покривал. Погледнете:

Коментари

Популарно