ФОТО: Карлеуша во секси бикини ја покажа совршената линија

Јелена Карлеуша познатата српска пејачка е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

Пејачката каде и да се појави привлекува големо внимание, а нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевуваат фановите.

Една од нејзините последни фотографии направи вистински хаос меѓу фановите бидејќи таа повторно се разголи и облече провокативно бикини, но и покрај бикинито, фановите веднаш ги забележаа и пеѓите на нејзиното лице.

Погледнете

 

🤪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коментари

Популарно