ФОТО: Се омажи па се разведе за една година - водителката покажа како ужива летово

Марија Килибарда која ја гледавме како водителка на ТЛЗП на Сител, помина тежок период. Српската водителка се омажи, па се разведе за една година, а сега покажа дека сама ужива во летото, морето и зајдисонцата.

Погледнете

 

#joy 💙

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

 

#soulvacation 💚🌴♻️

A post shared by marija kilibarda (@kilimara) on

Коментари

Популарно