ФОТО: ЖЕШКАТА Елена Ристеска во црвено бикини на плажа

Убавата македонска пејачка, Елена Ристеска овие денови е на летен одмор во нашето соседство.

Речиси дојде ред и за пејачката да го искористи својот одмор по многуте работни ангажмани, па замина на грчкиот остров Миконос.

Во друштво на неколку блиски пријатели Елена веднаш ги почести фановите со неколку фотографии од плажа.

Коментари

Популарно