ФОТО: Иги Азалиа фатена на јахта

Иги Азалиа е уловена од папараците како се забавува со пријателите во Мајами.

28-годишната австралиска раперка често ги објавува своите слики на социјални мрежи и постојано истакнува дека нејзините облини се реални.

Но, Игги е уловена во костим за капење, а особено погледот одзади не е шармантен.

Набљудувајќи ги светските хроничари, се забележува дека Азалија се здобила со тежина во областа на колковите и нејзината турнеја значително ја зголемила во последниве неколку месеци.

Коментари

Популарно