(ВИДЕО) Вака ќе изгледаат градови во САД: Водителот покажа што ќе направи ураганот!

Северна Каролина е прва на удар на ураганот Флоренс. Се очекува силен ветер и поплави, а следи и евакуација на жителите.

Водител објасни што ќе и се случи на Америка со страшно видео.

Коментари

Популарно