ФОТО: Сара и Димитар ја направија првата фотографија со Илина

Пејачката Сара Костадиновска и нејзиниот сопруг водителот Димитар Атанасовски пред четири дена станаа родители. Се роди нивната ќерка Илина.

– Не е лажна тревога…… Најсреќна на свет сум! Не ми се верува какво е чувството – напиша Сара.

Денеска, Сара и Димитар својта мала принцеза ја однесоа во својот дом. Илина во прегратките на мама и тато од болницата си замина дома.

Коментари

Популарно